KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8293065
nr 829 3065
Akvarell
Oidentifierad konstnär, från konditioriet, signerad, motivets mått: 26x26
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 maj 2013
kl 20:19:37
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr